• Do szybkiej komunikacji +48725195668 od 10:00 do 20:00
  • Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa

Polityka Zwrotów

Polityka Zwrotów

Zwrot Towarów

Przyjmujemy zwroty towarów w ciągu 30 dni od momentu otrzymania zamówienia. Aby mieć prawo do zwrotu, towar musi być w tym samym stanie, w jakim go otrzymałeś, z metkami i w oryginalnym opakowaniu. Będziesz również potrzebować paragonu lub potwierdzenia zakupu.

Procedura Zwrotu

  1. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem warsaw@baby-marlen.com lub telefonicznie pod numerem +48725195668, aby rozpocząć zwrot. Prosimy podać numer zamówienia i przyczynę zwrotu.
  2. Nasi pracownicy skontaktują się z tobą, aby przekazać dalsze instrukcje dotyczące zwrotu.
  3. Wyślij towar na adres, który zostanie podany w instrukcjach. Prosimy o korzystanie z usługi dostawy z możliwością śledzenia i zachowanie numeru śledzenia.

Zwrot Środków

Po otrzymaniu i sprawdzeniu twojego zwrotu poinformujemy cię o jego statusie. Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, dokonamy zwrotu środków na twoją pierwotną metodę płatności. Prosimy pamiętać, że przetwarzanie i wyświetlenie zwrotu na twoim koncie bankowym może potrwać trochę czasu.

Wyjątki / Towary Niepodlegające Zwrotowi

Niektóre rodzaje towarów nie mogą zostać zwrócone, np. towary wyprodukowane na zamówienie lub towary personalizowane. Również nie podlegają zwrotowi:

  • Karty podarunkowe
  • Oprogramowanie
  • Produkty o charakterze intymnym (np. bielizna)
  • Towary z wyprzedaży

Wymiana Towarów

Wymieniamy towary tylko w przypadku ich wad lub uszkodzeń. Jeśli chcesz wymienić towar na ten sam, skontaktuj się z nami pod adresem warsaw@baby-marlen.com lub telefonicznie pod numerem +48725195668.

Koszt Wysyłki Zwrotu

Koszt wysyłki zwrotnej ponosi kupujący, chyba że towar był wadliwy lub uszkodzony przy odbiorze. Nie ponosimy odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie towaru podczas zwrotu.

Jeśli masz pytania dotyczące naszej polityki zwrotów, prosimy o kontakt pod adresem warsaw@baby-marlen.com lub telefonicznie pod numerem +48725195668.