• Do szybkiej komunikacji +48725195668 od 10:00 do 20:00
  • Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa

O firmie

Grupa Baby Marlen to przestrzeń stylu i luksusu dla najmniejszych koneserów mody i ich rodziców. Przez ponad 25 lat zespół Baby Marlen Group doskonalił swoją pracę i gromadził kolekcję najlepszych światowych marek, aby stać się jednym z największych multibrandowych sklepów z odzieżą dziecięcą, butami, akcesoriami i luksusowymi artykułami do domu.

Historia firmy rozpoczęła się w 1998 roku wraz z otwarciem pierwszego butiku na Ukrainie, w którym prezentowane były legendarne włoskie marki, które od razu zdobyły miłość klientek i nadal zachwycają nowymi, wyjątkowymi kolekcjami. W 2023 roku z radością otwieramy nowy sklep z odzieżą dziecięcą segmentu premium w pięknej Warszawie, w biznesowym centrum Royal Wilanów, aby jeszcze więcej osób mogło cieszyć się aktualnymi kolekcjami, artykułami o wyjątkowej jakości i doskonałej obsłudze.

W naszym asortymencie można znaleźć rzeczy dla każdego wieku – od noworodków po 16-letnich nastolatków, a także najlepszy wybór światowych marek, takich jak: MARC JACOBS, KARL LAGERFELD, MSGM, MISS BLUMARINE, MONTELPARE TRADITION, KENZO KIDS, NEIL BARRETT, VEJA, MISS BLUMARINE, ASPESI i wiele innych.

Grupa Baby Marlen to miejsce, w którym zawsze znajdziesz wyszukane, stylowe i niepowtarzalne kreacje dla swoich dzieci, które zachwycą bezkompromisową jakością i ponadczasowością. Zawsze z radością witamy Państwa pod adresem Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa.

Do zakupów